O klubu

O nás

Unikátní tenisový klub v retro stylu v moderním pojetím v srdci Prahy.

Tenisový klub Bubeneč prošel během zimní přestávky generální opravou. Práce byly koncipovány tak, aby byl zachován dobový styl a nebylo narušeno genius loci, který tento klub má. Areál je od 6. června znovu otevřen všem tenisovým zájemcům. Antukové kurty, šatny, klubovna, terasa, zahrada - všechny tyto části areálu doznaly výrazné proměny oproti předchozím rokům a my věříme, že se noví i staronoví členové klubu, hráči a všichni návštěvníci budou v klubu cítit příjemně a spokojeně.

Dětem nabízíme tréninky v tenisové škole, pro zájemce o individuální tréninky je v areálu k dispozici trenér Michal VeselýČestným předsedou klubu je bývalý vynikající tenista, 8. hráč světa a česká tenisová legenda Karel Nováček.

V zimní sezóně bude na dvorci číslo tři instalována přetlaková hala, která rovněž projde částečnou opravou.

Tenis v Bubenči se na dvorcích v Chittussiho ulici hraje mnoho desítek let, bohužel přesná historie klubu není příliš známá ani dohledatelná z veřejných zdrojů. Informace jsou velmi kusé a spíš spekulativní. Obrátili jsme se proto na pana Milana Podobského, znalce dějin pražských čtvrtí Bubeneč a Dejvice, který se pátrání po historii areálu ujal a v momentě, kdy shromáždí a ověří všechny informace, rád se o ně s námi podělí.

Fotogalerie

Partneři klubu

Babolat
Hotel Montana
Prague Body Clinic